kortebaandraverijen
kortebaandraverijen
kortebaandraverijen
kortebaandraverijen

Uitslagen

Uitslagen

Assendelft:
1. Barbert - John de Leeuw 300m
2. Tamburini - Jan Thijs de Jong 300m
3. Blackpearl Trans R - Manon Pools 305m
4. Zero Option Lane - Lindsey Pegram 300m

Wognum:
1. Evison - Ruud Pools 275m
2. Zenito Hanover - Frans van der Blonk 275m
3. Valparaiso Jiel - Ruud Pools / John Dekker 275m
4. Quick du Vivier - Denise Pennekamp 275m

Vroomshoop:
1. Barbert - John de Leeuw 275m
2. Tamburini - Jan Thijs de Jong 275m
3. Blackpearl Trans R - Manon Pools 280m
4. Selim - John de Leeuw / Finn Verkaik 275m

Venhuizen:
1. Chaman Rapida - Aad Pools 300m
2. Zero Option Lane - Lindsey Pegram 305m
3. Femke Schermer - John de Leeuw 295m
4. Easy Arrow - Jan Thijs de Jong 300m

Utrecht:
1. Casanova - John Dekker 275m
2. King - John de Leeuw 270m
3. Asko Bond - John de Leeuw / Finn Verkaik 275m
4. Excuse Me - Caroline Aalbers 275m

Sassenheim:
1. Barbert - John de Leeuw 300m
2. Wyard Beuckenswyk - Lindsey Pegram 300m
3. Jagger Broline - Rick Wester 300m
4. Every's wish - Wim van der Mespel 300m

Zwanenburg:
1. King - Lindsey Pegram 275m
2. Every's wish - Wim van der Mespel 270m
3. Valparaiso Jiel - Ruud Pools 270m
4. Sammarco - Manon Pools 270m

Warmond:
1. Barbert - John de Leeuw 275m
2. Co Swagerman - Frans van der Blonk 280m
3. Casanova - John Dekker 275m
4. Tamburini - Jan Thijs de Jong 275m

Egmond aan den Hoef:
1. Amiral d'Inverne - John de Leeuw 270m
2. Chaman Rapida - Aad Pools 275m
3. Obelix West - John Dekker 275m
4. Zero Option Lane - Lindsey Pegram 280m

Hoofddorp:
1. Jagger Broline - Rick Wester 300m
2. King - John de Leeuw 300m
3. Burney Boshoeve - Wim van der Mespel 300m
4. Elma Alki - Rob de Vlieger 300m

Stompwijk:
1. Tamburini - Jan Thijs de Jong 300m
2. Burney Boshoeve - Lindsey Pegram 300m
3. Casanova - John Dekker 300m
4. Attila - Lindsey Pegram 300m

IJmuiden:
1. Jagger Broline - Rick Wester 300m
2. King - John de Leeuw 300m
3. Moni Maker - Rick Wester / Jaap van Rijn 300m
4. Chaman Rapida - Aad Pools 300m

Voorschoten:
1. Barbert - John de Leeuw 275m
2. Palle Spirit - Danny den Dubbelden 270m
3. Casanova - John Dekker 275m
4. Selim - Rick Wester 275m

Santpoort:
1. Zero Option Lane - Sytske de Vries 305m
2. Obelix West - John Dekker 300m
3. Chubby Bobber - Jaap van Rijn 295m
4. Quiz de Ginai - Ruud Pools 300m

Nootdorp:
1. Dutch Buitenzorg - Andries van der Blonk 295m
2. Quiz de Ginai - Ruud Pools 295m
3. Casanova - John Dekker 300m
4. King - John de Leeuw 300m

Beverwijk:
1. Dutch Buitenzorg - Andries van der Blonk 295m
2. Cato van Egmont - Caroline Aalbers 295m
3. Barbert - Finn Verkaik 300m
4. Tador Dry - Wim van der Mespel 300m

De Lier:
1. Zero Option Lane - Sytske de Vries 305m
2. Evison - Ruud Pools 300m
3. Jagger Broline - Rick Wester 300m
4. Balalaika - Manon Pools 295m

Bemmel:
1. Casanova - John Dekker 300m
2. Quiz de Ginai - Ruud Pools 300m
3. Sammarco - Manon Pools 300m
4. House CS Ice - Harry Pools 300m

Middenbeemster:
1. Sammarco - Manon Pools 300m
2. Barbert - Finn Verkaik 300m
3. Quick du Vivier - Wim van der Mespel 300m
4. Fiducia LJD - Rick Wester 295m

Bekijk ook de uitslagen van:

2015
2014
2013
2012
2011
2010